Dwójce nietrzeźwych kierowców udaremnili dalszą jazdę policjanci z komendy w Przeworsku i komisariatu w Kańczudze. 38-letnia mieszkanka gminy Przeworsk miała promil alkoholu w organizmie, a 65-latek z gminy Zarzecze 2,5 promila.
Na jazdę na tzw. podwójnym gazie wczoraj, 18 kwietnia, zdecydowała się 38-letnia mieszkanka gminy Przeworsk kierująca peugeotem. Mundurowi zatrzymali ją po g. 9 na ul. Jagiellońskiej w Przeworsku. Ponieważ wyczuli od niej alkohol, od razu przystąpili do zbadania stanu trzeźwości. Alkomat wykazał u niej 1 promil.
Dzień wcześniej, w środę, 17 kwietnia, wpadł kierujący fiatem uno 65-latek, mieszkaniec gminy Zarzecze. Tor jazdy kierowcy mógł wskazywać, że może być on pod wpływem alkoholu. Po g. 13 w miejscowości Zalesie zatrzymali go do kontroli policjanci z Kańczugi. Ich podejrzenia okazały się słuszne, mężczyzna wydmuchał 2,5 promila.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze