Reklama

Udaremnili jazdę kierowcom z promilami

Dwójce nietrzeźwych kierowców udaremnili dalszą jazdę policjanci z komendy w Przeworsku i komisariatu w Kańczudze. 38-letnia mieszkanka gminy Przeworsk miała promil alkoholu w organizmie, a 65-latek z gminy Zarzecze 2,5 promila.

Na jazdę na tzw. podwójnym gazie wczoraj, 18 kwietnia, zdecydowała się 38-letnia mieszkanka gminy Przeworsk kierująca peugeotem. Mundurowi zatrzymali ją po g. 9 na ul. Jagiellońskiej w Przeworsku. Ponieważ wyczuli od niej alkohol, od razu przystąpili do zbadania stanu trzeźwości. Alkomat wykazał u niej 1 promil.

Dzień wcześniej, w środę, 17 kwietnia, wpadł kierujący fiatem uno 65-latek, mieszkaniec gminy Zarzecze. Tor jazdy kierowcy mógł wskazywać, że może być on pod wpływem alkoholu. Po g. 13 w miejscowości Zalesie zatrzymali go do kontroli policjanci z Kańczugi. Ich podejrzenia okazały się słuszne, mężczyzna wydmuchał 2,5 promila.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 19/04/2024 14:40
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama