Reklama

Udawał policjanta, by adoptować psa ze schroniska. Miał 3 promile

28/07/2018 11:00

Mężczyzna podający się za policjanta chciał adoptować psa, ale z pominięciem wymaganej przepisami procedury.

Do niecodziennego zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu. Pracownik placówki dla bezdomnych zwierząt w Orzechowcach powiadomił dyżurnego przemyskiej policji, że zgłosił się tam mężczyzna, który – jak twierdził – stracił swojego psa i chce go odzyskać. Wytłumaczono mu, że musi przejść procedurę adopcyjną. Wówczas ten wyszedł. Po chwili wrócił z trzymanym w ręku czarnym etui z napisem „Policja”. Podając się za funkcjonariusza, chciał wymusić wydanie czworonoga.

Policjanci z komisariatu w Żurawicy ustalili, że 36-latek kupił etui około 5 lat temu. Służyło mu jako portfel. W trakcie przeszukania jego mieszkania, ujawnili jeszcze jedno, identyczne. W chwili zatrzymania wymieniony miał 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. 


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama