Reklama

Udekorowani medalami za długoletnie pożycie małżeńskie [ZDJĘCIA]

06/03/2021 12:30

W piątek, 5 marca, dwie pary małżeńskie z długoletnim stażem świętowały swój jubileusz w przemyskim magistracie.

Miniony piątek był dniem szczególnym dla Łucji i Romualda Drabików oraz Marii i Andrzeja Pawlaków, którzy wspólnie świętowali złote gody. Aktu dekoracji dostojnych jubilatów medalami za długoletnie pożycie małżeńskie, nadanymi przez prezydenta RP, dokonał prezydent miasta Wojciech Bakun w asyście kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Urszuli Golec.  Spotkanie okazało się również znakomitą okazją, by powspominać blaski i cienie wspólnie przeżytych dni. 

Wszystkim małżonkom gratulujemy i życzymy kolejnych długich lat w zdrowiu i wzajemnej miłości.






JG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kasander - niezalogowany 2021-03-06 15:03:26

    Panie Bakun - zmień pan wreszcie ten obcisły, trzy numery za mały gejowski garnitur (już nie modny) na normalny, elegancki, odpowiadający pańskim rozmiarom.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Zdyb - niezalogowany 2021-03-06 17:32:11

    To jeszcze z Komuni i dlatego wyglada tak jak wyglada.Chłop nie wie co to etykieta na tym stanowisku,a ten garniturek to juz pamietam kilka lat.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ja - niezalogowany 2021-03-06 18:10:15

    I to ma byc wizytowka miasta?!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama