Reklama

Uderzył w bariery ochronne mostu. Był pijany

Do zdarzenia doszło 24 bm., przed godz. 12, w Zagórzu.

26-letni mieszkaniec gminy Jawornik Polski nie dostosował prędkości do warunków panujących na drogach, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery ochronne mostu. 

Nie ucierpiał, okazało się natomiast, że miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat więzienia, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna.


fot.KPP Przeworsk
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama