Policjanci z komendy w Ropczycach zatrzymali sprawcę kradzieży lawety. 26-latek ukradł pojazd zostawiony z kluczykami na prywatnej posesji. Mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem.
Kilka dni temu mieszkaniec gminy Ostrów powiadomił dyżurnego ropczyckiej komendy o kradzieży pojazdu – lawety marki Renault. Samochód, w którym znajdowały się kluczyki, został skradziony z terenu jego posesji. Sprawcą tego zdarzenia okazał się 26-letni mieszkaniec powiatu sandomierskiego. Samochód został odnaleziony na posesji młodego mężczyzny.
Mężczyznę zatrzymano. Jak tłumaczył policjantom, motywem jego działania była chęć szybszego powrotu do domu. Skradziony pojazd wrócił już do właściciela. Wobec mężczyzny został zastosowany dozór policyjny. Sprawca kradzieży był już wcześniej notowany za przestępstwa przeciwko mieniu, teraz grozi mu kara kilku lat więzienia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze