Reklama

Ukradł urządzenie do cięcia terakoty

06/12/2017 21:00

Policjanci zatrzymali 63-letniego mężczyznę, który z piwnicy bloku ukradł urządzenie do cięcia terakoty.

O kradzieży sprzętu dyżurnego policji powiadomił mężczyzna, który wykonywał prace w piwnicy bloku. Właściciel oszacował wartość skradzionego sprzętu na kwotę 700 złotych.

„Policjanci ustalili, że sprawca kradzieży mógł być widziany przez świadków jak odjeżdżał na rowerze. Funkcjonariusze dzień po zdarzeniu zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o popełnienie przestępstwa kradzieży. To 63-letni mielczanin” – informuje KPP w Mielcu.

Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa. Urządzenie do cięcia terakoty zdążył już jednak rozebrać i sprzedać części w skupie złomu.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Asdet - niezalogowany 2017-12-06 22:53:48

    Lepsze deko handlu niż kilo roboty.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości