Reklama

Ukradła torebkę. Udawała, że ją znalazła

18/12/2023 07:54

Funkcjonariusze z wydziału patrolowo-interwencyjnego w Jaśle zostali w ubiegłym tygodniu skierowani do jednego ze sklepów odzieżowych przy ul. Kazimierza Wielkiego, gdzie miało dojść do kradzieży.

Zgłaszająca oznajmiła, że robiąc zakupy zostawiła torebkę na jednym z wieszaków, a gdy wyszła ze sklepu i zorientowała się, że nie ma jej przy sobie wróciła, lecz jej tam nie znalazła. W środku miały znajdować się m.in. dokumenty, portfel i złote kolczyki.

W trakcie interwencji, do mundurowych i pokrzywdzonej podeszła kobieta, która oświadczyła, że znalazła zgubę. Okazało się jednak, że w środku brakuje pieniędzy, kolczyków, kosmetyczki i artykułów spożywczych.

Sprawę pomógł wyjaśnić monitoring, który uchwycił jak 66-latka –rzekomo znajdująca torebkę – w rzeczywistości ją ukradła. Wróciła do sklepu w zmienionej odzieży co miało pozorować jej odnalezienie.

Reklama

Kobieta przyznała się do kradzieży. W jej miejscu zamieszkania ujawniono skradzione przedmioty. O karze dla 66-letniej mieszkanki Jasła zdecyduje sąd.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama