Dwóch obywateli Ukrainy zatrzymali w sobotę po północy policjanci z Żurawicy. Wpadli na gorącym uczynku podczas usiłowania kradzieży drzewek ozdobnych. Zanim zostali zatrzymani wyrwali 80 tui.
Złodziejami okazali się 28 i 21-letni obywatele Ukrainy. Dobrowolnie poddali się karze. Wymierzono im pół roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata i grzywnę w wyskości 320 zł. Muszą też naprawić szkodyTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Na samej ulicy Czarneckiego w Przemyślu - zaznaczam, tylko na samej ulicy Czarneckiego !!! - wycięto kilkadziesiąt zdrowych, dorodnych i pięknych drzew. Napiszcie z łaski swojej, kto to zrobił i ile za to zgarnął hajsu ?!?
Rozpieprzyć ręce pałą to nie będą na drugi raz kraść. Dopieprzyłbym jeszcze po 500zł za każdą tuje i zakaz wjazdu do Polski na 10 lat. Oczywiście jeśli nikt nie wpłaci do 3 miesięcy pieniędzy domaganie się od UA zapłacenia za swoich obywateli i za koszty pobytu w areszcie. Może to by polepszyło sytuacje, która jest obecnie. Bo kradną na potęgę!
Na samej ulicy Czarneckiego w Przemyślu - zaznaczam, tylko na samej ulicy Czarneckiego !!! - wycięto kilkadziesiąt zdrowych, dorodnych i pięknych drzew. Napiszcie z łaski swojej, kto to zrobił i ile za to zgarnął hajsu ?!?
Rozpieprzyć ręce pałą to nie będą na drugi raz kraść. Dopieprzyłbym jeszcze po 500zł za każdą tuje i zakaz wjazdu do Polski na 10 lat. Oczywiście jeśli nikt nie wpłaci do 3 miesięcy pieniędzy domaganie się od UA zapłacenia za swoich obywateli i za koszty pobytu w areszcie. Może to by polepszyło sytuacje, która jest obecnie. Bo kradną na potęgę!