Reklama

Ukraińcy zatrzymani na kradzieży tui

18/05/2015 15:17

Dwóch obywateli Ukrainy zatrzymali w sobotę po północy policjanci z Żurawicy. Wpadli na gorącym uczynku podczas usiłowania kradzieży drzewek ozdobnych. Zanim zostali zatrzymani wyrwali 80 tui.

Złodziejami okazali się 28 i 21-letni obywatele Ukrainy. Dobrowolnie poddali się karze. Wymierzono im pół roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata i grzywnę w wyskości 320 zł. Muszą też naprawić szkody
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ozzman - niezalogowany 2015-05-18 19:25:25

    Na samej ulicy Czarneckiego w Przemyślu - zaznaczam, tylko na samej ulicy Czarneckiego !!! - wycięto kilkadziesiąt zdrowych, dorodnych i pięknych drzew. Napiszcie z łaski swojej, kto to zrobił i ile za to zgarnął hajsu ?!?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    aa - niezalogowany 2015-05-21 23:39:39

    Rozpieprzyć ręce pałą to nie będą na drugi raz kraść. Dopieprzyłbym jeszcze po 500zł za każdą tuje i zakaz wjazdu do Polski na 10 lat. Oczywiście jeśli nikt nie wpłaci do 3 miesięcy pieniędzy domaganie się od UA zapłacenia za swoich obywateli i za koszty pobytu w areszcie. Może to by polepszyło sytuacje, która jest obecnie. Bo kradną na potęgę!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości