- W naszym regionie coraz częściej pracodawcy zatrudniają osoby w pełnym wymiarze godzin i proponują umowy śmieciowe, zmniejszając koszty, wykorzystują tym samym pracownika. Moim zdaniem takie umowy powinny być dodatkowym źródłem dochodu i na pewno nie zaszkodziłyby kontrole odpowiednich służb. Dużo się mówi o zmianach w takich umowach, ale nikt z tym nic nie robi. Pracownicy, którzy boją się konsekwencji, również otwarcie nie zgłaszają takich przypadków.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze