Do potrzeby tworzenia miejsc parkingowych w mieście zmotoryzowanych mieszkańców nie trzeba przekonywać. Wiele z istniejących parkingów także nie przysparza chwały. Ich wyremontowanie przyniosłoby powiększenie liczby miejsc. Tak jak ma to miejsce przy bloku przy Wybrzeżu Jana Pawła II 36 w Przemyślu.
autor: KiB
Parking był dość spory, ale wykonany przed laty trochę „na dziko”. Dlatego każdy parkował swoje pojazdy, jak chciał lub jak pozwalało na to miejsce.
Po wielu latach udało się wreszcie wygospodarować pieniądze z miejskiego budżetu, aby zapanował tam porządek...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 69% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze