Po raz drugi Przemyska Kongregacja Kupiecka na czele z prezesem Ryszardem Miłoszewskim zorganizowała Dzień Dziecka dla dzieci niepełnosprawnych na placu grillowo-piknikowym przy hotelu Accademia w Przemyślu. Przez kilka godzin dzisiejszej, 31 maja br., pięknej niedzieli atrakcji było w bród.
Najważniejszymi gośćmi imprezy były dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 i 2, skupione przy Towarzystwie Przyjaciół Dzieci, Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej oraz dzieci ze środowisk niewidomych i głuchoniemych. Współorganizatorami pikniku byli: hotel Accademia, Centrum Edukacji BAZA oraz Podkarpacka Wojewódzka Komenda OHP w Rzeszowie. Jak już wspomnieliśmy, atrakcji było w bród, m.in.: animacje dla dzieci pokaz baniek mydlanych zaproponowane przez firmę „Bazyl Art.”, dmuchane zamki, wata cukrowa, konkursy malowania farbami i kredkami, pokazy sztuk walki i sprzętu (ratownictwo medyczne, straż pożarna, straż graniczna, policja, izba celna) przejazdy bryczką i na kucykach oraz występy artystyczne.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze