Reklama

Uśmiechnięte buzie dzieci były bezcenne. To największa nagroda dla organizatorów „Mikołaja” [ZDJĘCIA]


Stowarzyszenie „Wspólnie dla Przemyśla” zorganizowało już piątą edycję akcji dla dzieci pod hasłem „Mikołaj”.


Brodaty darczyńca, zaangażowany przez członków stowarzyszenia, miał ogrom pracy. W ciągu trzech dni (bo ilość przygotowanych paczek, które musiał wręczyć, przekroczyła jego możliwości, by dokonał tego w jeden dzień!) spotkał się z dziećmi w kościołach aż ośmiu przemyskich parafii. Dzięki zaangażowaniu członków stowarzyszenia, rozdał ponad 1 tys. 100 paczek! Wszystko było pięknie, ale rozanielone, uśmiechnięte buzie tych mniejszych i tych większych dzieciaków było absolutnie bezcenne!

Św. Mikołaj odwiedził kolejno parafie:

  • Kazanów (czwartek, 4 grudnia),
  • Rycerskie (piątek, 5 grudnia),
  • Błonie (sobota, 6 grudnia),
  • Kmiecie (sobota, 6 grudnia),
  • Franciszkanie,
  • Reymonta,
  • Św. Trójca,
  • Brata Alberta (wszystkie niedziela, 7 grudnia).
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 09/12/2025 18:00
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama