Stowarzyszenie „Wspólnie dla Przemyśla” zorganizowało już piątą edycję akcji dla dzieci pod hasłem „Mikołaj”.
Brodaty darczyńca, zaangażowany przez członków stowarzyszenia, miał ogrom pracy. W ciągu trzech dni (bo ilość przygotowanych paczek, które musiał wręczyć, przekroczyła jego możliwości, by dokonał tego w jeden dzień!) spotkał się z dziećmi w kościołach aż ośmiu przemyskich parafii. Dzięki zaangażowaniu członków stowarzyszenia, rozdał ponad 1 tys. 100 paczek! Wszystko było pięknie, ale rozanielone, uśmiechnięte buzie tych mniejszych i tych większych dzieciaków było absolutnie bezcenne!
Św. Mikołaj odwiedził kolejno parafie:
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze