Kilkanaście minut mogą potrwać dziś utrudnienia na trasie od stadionu Polonii Przemyśl do placu Niepodległości. Są one związane z Biegiem papieskim, który wystartuje o godz. 19.00.
Bieg jest związany z 25. rocznicą wizyty Jana Pawła II w Przemyślu, a jego trasa będzie upamiętniać drogę, jaką przebył papież, będąc w nadsańskim mieście.
Biegacze pobiegną od stadionu przy ul. Sanockiej, przez Wybrzeże Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Kościuszki, Rynek, Asnyka, Katedralną, Fredry i Franciszkańską do placu Niepodległości, gdzie stoi pomnik Jana Pawła II. Tam zaplanowano „Wieczór Świętych Obcowania” dla młodzieży i wszystkich wiernych, który poprowadzi Diakonia Archidiecezji Przemyskiej.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze