Wójt Gminy Fredropol zaprasza na VII Festiwal Smaków Wyszehradzkich.
7 lipca bogactwo swojej kultury i tradycji zaprezentują gminy partnerskie ze Słowacji, z Węgier i Ukrainy.
Od g. 14 będą wspaniałe występy artystyczne i stoły uginające się od regionalnego jadła. Nie zabraknie rękodzieła, wystaw i rozrywek dla dzieci.
Zagrają też: Gipsy Reno – gwiazda słowackiej muzyki romskiej, Słowiany oraz na deser o g. 20.30 – Fanatic! Potem tańce bez końca i pokaz sztucznych ogni.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Niczeba bendzie gutować łobiadu w nidzieli tylku pujść si najiść
Oj w tym roku cieniutko, cieniutko. Gdzie te rękodzieła? 2 lata temu było 3 razy więcej stoisk - i ludzi chyba też.
Niczeba bendzie gutować łobiadu w nidzieli tylku pujść si najiść
Oj w tym roku cieniutko, cieniutko. Gdzie te rękodzieła? 2 lata temu było 3 razy więcej stoisk - i ludzi chyba też.