Reklama

VII Festiwal Smaków Wyszehradzkich

Wójt Gminy Fredropol zaprasza na VII Festiwal Smaków Wyszehradzkich.

7 lipca bogactwo swojej kultury i tradycji zaprezentują gminy partnerskie ze Słowacji, z Węgier i Ukrainy.

Od g. 14 będą wspaniałe występy artystyczne i stoły uginające się od regionalnego jadła. Nie zabraknie rękodzieła, wystaw i rozrywek dla dzieci.

Zagrają też: Gipsy Reno – gwiazda słowackiej muzyki romskiej, Słowiany oraz na deser o g. 20.30 – Fanatic! Potem tańce bez końca i pokaz sztucznych ogni.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Maryna - niezalogowany 2019-07-04 22:30:54

    Niczeba bendzie gutować łobiadu w nidzieli tylku pujść si najiść

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Wojtek - niezalogowany 2019-07-08 15:17:05

    Oj w tym roku cieniutko, cieniutko. Gdzie te rękodzieła? 2 lata temu było 3 razy więcej stoisk - i ludzi chyba też. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości