Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Przemyślu zaprasza na przegląd „Porozmawiajmy o uzależnieniach”.
Adresowany do młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych przegląd ma promować zdrowy i wolny od nałogów tryb życia.
Eliminacje powiatowe odbędą się 26 maja o 10.30 w Przemyskim Centrum Kultury i Nauki „Zamek”. Etap wojewódzki jest planowany w czerwcu br.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze