Reklama

VIII Regionalny Przegląd Plastyki Nieprofesjonalnej

25/10/2015 08:09

18 października w Galerii „12”, funkcjonującej w Centrum Kulturalnym w Przemyślu, otwarta została pokonkursowa wystawa będąca pokłosiem VIII Regionalnego Przeglądu Plastyki Nieprofesjonalnej.

W konkursie udział wzięło pięćdziesięciu twórców z terenu powiatów: jarosławskiego, lubaczowskiego, przeworskiego i przemyskiego. Jury złożone z artystów plastyków pierwszą nagrodę przyznało Elżbiecie Borusowskiej, drugą Annie Wilk, Ewie Wolak i Władysławowi Zychowi. Trzecią nagrodę otrzymali: Alicja Czado, Emilia Fok, Adam Lewandowski, Dorota Olszańska oraz Jerzy Pacławski.

Ponadto w wystawie udział wzięli: Lucyna Bilo, Mieczysława Buczkowska, Jolanta Cicińska, Herbert Czeglarek, Maria Derba, Renata Dietrich, Maria Dusiło, Mieczysław Fednar, Magdalena Garwona, Marian Garwona, Zbigniew Gaweł, Krystyna Gerula, Aleksandra Hojdak, Maciej Kasperski, Halina Kępnowska, Danuta Kruk, Andrzej Krzysztoforski, Czesław Kus, Sylwia Kut, Władysław Krupa, Rafał Lewiarz, Józef Lewkowicz, Zofia Lorenc, Paweł Majchrowski, Maria Makar, Maria Makowiecka, Maria Markiewicz, Leszek Matysiak, Alicja Nodżak, Julia Oleksińska, Zbigniew Ozór, Łukasz Piaskowski, Halina Pusio, Aneta Przepłata, Danuta Ryl, Michał Samoił, Małgorzata Sorocka, Aleksandra Stępniak, Aurelia Szkółka, Wioletta Tarczyńska, Krystyna Tasior, Maria Wasiewicz, Stefania Zając, Maria Zubik.


JS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama