Piknik rodzinny odbywający się w ramach kolejnego już święta osiedla Przemysława rozpoczął się dziś, 17 września, o godzinie 15.Wstęp wolny.
Ze sceny bawią zebranych: kapela podwórkowa „Ta Joj”, Jerzy Markowicz oraz uczniowie Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu.
Można posmakować grillowych przysmaków i wziąc udział w przygotowanych atrakacjach.
A są to atrakacje dla małych i dużych: pokazy służb mundurowych i ratowniczych, jazda konna, miasteczko ruchu drogowego oraz zjeżdżalnie, dmuchańce i animator dla dzieciaków.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze