Lubaczowska podstawówka bierze udział w projekcie „Bezpieczna +”.
W ramach projektu „Bezpieczna +” uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Obrońców Lubaczowa w Lubaczowie 29 września wzięli udział w spotkaniu z załogą wozu bojowego Państwowej Straży Pożarnej. Przedsięwzięcie ma uświadomić uczniom, że w razie różnych zdarzeń losu nie są pozostawieni sami sobie i mogą liczyć na[paywall] fachową pomoc.
„Bezpieczna +” jest akcją zainicjowaną przez stowarzyszenie „Trampolina”, działające przy Szkole Podstawowej nr 2, przy wsparciu dyrektora placówki Tomasza Ratowskiego. Współfinansujeją burmistrz Lubaczowa Krzysztof Szpyt, który przeznaczył fundusze na zakup profesjonalnego routera z filtrem treści zabezpieczającym sieć internetową w szkole.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze