28 kwietnia br. na Zamku Kazimierzowskim w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Tańca wystąpili tancerze Szkoły Tańca A-Z. Licznie zgromadzona publiczność obejrzała tańce latynoamerykańskie oraz show rodem z Karaibów.
W czwartkowy wieczór na scenie Zamku Kazimierzowskiego zagościły karaibskie i latynoskie rytmy oraz hip-hop. Można było obejrzeć solistów, duety i zespoły, pojedyncze tańce, a także scenki taneczne. Wystąpili niemalże wszyscy adepci sztuki tanecznej ze szkoły Aleksandry Sołgi, od najmłodszych po osoby dorosłe. Swoje umiejętności zaprezentowali ci, którzy nie tak dawno rozpoczęli przygodę z tańcem oraz mistrzowie z tytułami. Zachwycili wykonaniem salsy, bachaty, merengue… Zatańczyli z zaangażowaniem, z pasją, która jest nieodzownym elementem ich sukcesu.

fot.Aleksandra Białoń
Grupa najmłodsza Klubu Tańca Towarzyskiego A-Z.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze