- Seniorze wypełnij wniosek i skorzystaj – zachęcają służby Burmistrza Jarosławia. Wnioski o wydanie „Jarosławskiej Karty Seniora” można składać od początku stycznia b.r. Pierwsze karty trafią do uprawnionych osób jeszcze w tym miesiącu.
Program jest skierowany do mieszkańców, którzy ukończyli 60 lat. Wypełniony wniosek na "Jarosławską Kartę Seniora" należy złożyć w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Karty są wydawane zaraz po zarejestrowaniu wniosku. Uprawniają do ulg, rabatów i bonusów przygotowanych przez partnerów programu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Beznadzieja. Lista partnerów nie powala na kolana.
A WOOODZ Peremyśla kiedy pomyśli o seniorach ??????????????