Reklama

W Jarosławiu rusza Karta Seniora

06/01/2018 19:24

- Seniorze wypełnij wniosek i skorzystaj – zachęcają służby Burmistrza Jarosławia. Wnioski o wydanie „Jarosławskiej Karty Seniora” można składać od początku stycznia b.r. Pierwsze karty trafią do uprawnionych osób jeszcze w tym miesiącu.

Program jest skierowany do mieszkańców, którzy ukończyli 60 lat. Wypełniony wniosek na "Jarosławską Kartę Seniora" należy złożyć w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Karty są wydawane zaraz po zarejestrowaniu wniosku. Uprawniają do ulg, rabatów i bonusów przygotowanych przez partnerów programu.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    OOOO - niezalogowany 2018-01-07 12:08:59

    Beznadzieja. Lista partnerów nie powala na kolana.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    XXXMarlo - niezalogowany 2018-01-07 14:24:33

    A WOOODZ Peremyśla kiedy pomyśli o seniorach ??????????????

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości