Dzisiaj, 6 kwietnia, rozpoczynają się wybory do rad siedmiu dzielnic Jarosławia. Przez dwa tygodnie w wybranych punktach miasta zaplanowano spotkania dla mieszkańców, podczas których będą wybierani kandydaci do poszczególnych Rad Dzielnic.
Do udziału w wyborach zachęca burmistrz Waldemar Paluch. - Zgłaszajcie kanndydatów. Osoby znane w lokalnym środowisku, zaufane i angażujące się w sprawy dzielnicy. Rady Dzielnic będą formą umożliwiającą decydowanie o najważniejszych sprawach i priorytetowych kierunkach - mówi burmistrz.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze