Reklama

W Jarosławiu ruszają wybory do Rad Dzielnic

06/04/2016 09:43

Dzisiaj, 6 kwietnia, rozpoczynają się wybory do rad siedmiu dzielnic Jarosławia. Przez dwa tygodnie w wybranych punktach miasta zaplanowano spotkania dla mieszkańców, podczas których będą wybierani kandydaci do poszczególnych Rad Dzielnic.

Do udziału w wyborach zachęca burmistrz Waldemar Paluch. - Zgłaszajcie kanndydatów. Osoby znane w lokalnym środowisku, zaufane i angażujące się w sprawy dzielnicy. Rady Dzielnic będą formą umożliwiającą decydowanie o najważniejszych sprawach i priorytetowych kierunkach - mówi burmistrz.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości