Reklama

W Jarosławiu też pobiegną tropem wilczym

4 marca „Bieg Tropem Wilczym – Pamięci Żołnierzy Wyklętych” odbędzie się także w Jarosławiu.

Uczestnicy wystartują w południe sprzed pomnika mjra Władysława Koby, u zbiegu ulic Jana Pawła II i Cegielnianej (przy klasztorze oo. Dominikanów), a zakończą bieg na jarosławskim Rynku. Symboliczny dystans wynosi 1963 m. Na uczestników czeka 400 pakietów startowych, ale do biegu może się przyłączyć każdy. Co roku na koszulkach pojawiają się inni bohaterowie, w tym będzie to wizerunek mjra Koby. Na finał – piknik wojskowy. Zapisy i regulamin: www.tropemwilczym.miastojaroslaw.pl.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    k - niezalogowany 2018-03-03 14:21:05

    I w Przemyślu!!!!!!!!!!@@!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości