Reklama

W koszykówkę międzynarodowo

W dniach 24 – 26 maja hala Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przemyślu zmieni się w raj dla miłośników koszykówki.

To właśnie wtedy Podkarpacki Związek Koszykówki organizuje tam XX Jubileuszowy Międzynarodowy Turniej Koszykówki chłopców. Oprócz reprezentacji Podkarpacia, opartej na zawodnikach z Przemyśla, wezmą w nim udział drużyny z miast partnerskich: węgierskiego Egeru, słowackich Michaloviec i Lwowa.

Pierwszy mecz już w piątek, 24 maja, o g. 15.30. Wstęp wolny!

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 23/05/2024 15:38
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama