W dniach 24 – 26 maja hala Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przemyślu zmieni się w raj dla miłośników koszykówki.
To właśnie wtedy Podkarpacki Związek Koszykówki organizuje tam XX Jubileuszowy Międzynarodowy Turniej Koszykówki chłopców. Oprócz reprezentacji Podkarpacia, opartej na zawodnikach z Przemyśla, wezmą w nim udział drużyny z miast partnerskich: węgierskiego Egeru, słowackich Michaloviec i Lwowa.
Pierwszy mecz już w piątek, 24 maja, o g. 15.30. Wstęp wolny!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze