Reklama

W Medyce kierujący alfa romeo zjechał z drogi i zawisł na przepuście [ZDJĘCIA]

Do zdarzenia doszło wczoraj, 8 grudnia, w Torkach.

Kierujący osobówką prawdopodobniej wypadł z drogi i zawisł na przepuście. Przemyscy policjanci dopiero ustalają przebieg wydarzeń i to, kto prowadził, bowiem kierujący porzucił alfę i oddalił się z miejsca zdarzenia.

Wiadomo natomiast, że właścicielem pojazdu jest przemyślanin. Policjanci jednak nie zastali go w miejsca zamieszkania. 

Na miejscu pracowali strażacy z PSP Przemyśl i OSP Medyka, którym dziękujemy za zdjęcia.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości