Do zdarzenia doszło wczoraj, 8 grudnia, w Torkach.
Kierujący osobówką prawdopodobniej wypadł z drogi i zawisł na przepuście. Przemyscy policjanci dopiero ustalają przebieg wydarzeń i to, kto prowadził, bowiem kierujący porzucił alfę i oddalił się z miejsca zdarzenia.
Wiadomo natomiast, że właścicielem pojazdu jest przemyślanin. Policjanci jednak nie zastali go w miejsca zamieszkania.
Na miejscu pracowali strażacy z PSP Przemyśl i OSP Medyka, którym dziękujemy za zdjęcia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze