Reklama

W niedzielę pobiegną po zdrowie

09/06/2017 14:06

Na malowniczej, ale wymagającej trasie zmierzą się uczestnicy II Birczańskiego Biegu „Po Zdrowie”, który odbędzie się w niedzielę, 11 bm.

Zawodnicy wystartują w niedzielę o g. 17.30 z Rynku w Birczy.  Będą rywalizować w kilku kategoriach. Dzieci do lat 5 na pobiegną na dystansie 200 m, od lat 6 do 10  – 300 m, a od lat 11 do 13 – 500 m. Młodzież (do 16 r. ż.) będzie miała okazję  wykazać się na systansie 800 m, a dorośli – 5 km.

W tym roku w biegu będą mogły wystartować także osoby niepełnosprawne na dystansach 200 i 150 m. W programie zawodów przewidziano również kategorię Nordic Walking  - do pokonania będzie trasa o długości 1,6 km.

Organizatorem II Birczańskiego Biegu "Po Zdrowie"  jest Komitet "Sportowy Duch". Wydarzenie współorganizują Wójt Gminy Bircza, Rada Gminy w Birczy, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Birczy.


fot.materiały organizatora
AM
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama