Reklama

W nocy poszukiwano zaginionej 77-latki. Zdezorientowaną odnaleziono w lesie

Starsza kobieta po południu wyszła z domu, nikomu o tym nie mówiąc. O 22 rozpoczęto poszukiwania. Szczęśliwy finał nastąpił dziś, 13 bm., po 1 w nocy.

77-letnia mieszkanka gminy Iwierzyce wyszła z domu po południu, nie powiedziała nikomu z rodziny, dokąd się wybiera. Zrobiło się późno, a starsza pani wciąż nie wracała do domu, zaniepokojona rodzina po godz. 22 zgłosiła zaginięcie, prosząc ropczycą policję o pomoc. Do akcji niezwłocznie przystąpiło kilkunastu policjantów i strażaków, którzy wspólnie przez kilka godzin przeszukiwali pobliskie drogi, pola i zabudowania. Sprawdzono również placówki medyczne. 

Poszukiwania zakończyły się szczęśliwie po godz. 1 w nocy. 77-latkę odnaleziono kilkaset metrów od domu. Była zdezorientowana, siedziała w trawie, w leśnym zagajniku. Funkcjonariusze nie mogli z nią nawiązać kontaktu, więc wezwali pogotowie, które zabrało kobietę do szpitala.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama