Przemyscy radni zgodzili się na kolejną inwestycję mieszkaniową w nadsańskim mieście. W rejonie ulicy Bielskiego powstaną dwa nowoczesne bloki mieszkaniowe, wybudowane przez spółkę Infores.
Wniosek o wydanie zgody na inwestycję został złożony 16 grudnia ub.r. Na prawie 2-hektarowym terenie firma chce wybudować dwa budynki mieszkaniowo-usługowe z garażami.
Oczywiście z całą[paywall] infrastrukturą towarzyszącą, czyli: dojazdem, miejscami do rekreacji i sportu, placem zabaw, parkingami (minimum 98 miejsc), schodami i podnośnikami dla osób niepełnosprawnych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Po co? A co z tymi straszącymi pustymi lokalami w centrum miasta? Co za bzdura i marnotrawstwo przestrzeni. Kolejne domki z papieru. Pfffff
Po co? A co z tymi straszącymi pustymi lokalami w centrum miasta? Co za bzdura i marnotrawstwo przestrzeni. Kolejne domki z papieru. Pfffff