Reklama

W okolicach Bielskiego w Przemyślu powstaną nowe bloki

Przemyscy radni zgodzili się na kolejną inwestycję mieszkaniową w nadsańskim mieście. W rejonie ulicy Bielskiego powstaną dwa nowoczesne bloki mieszkaniowe, wybudowane przez spółkę Infores.

Wniosek o wydanie zgody na inwestycję został złożony 16 grudnia ub.r. Na prawie 2-hektarowym terenie firma chce wybudować dwa budynki mieszkaniowo-usługowe z garażami.

Oczywiście z całą[paywall] infrastrukturą towarzyszącą, czyli: dojazdem, miejscami do rekreacji i sportu, placem zabaw, parkingami (minimum 98 miejsc), schodami i podnośnikami dla osób niepełnosprawnych.

Według planów ma powstać od 91 do 101 mieszkań, każde o powierzchni między 50 a 60 m kwadratowych.

Powierzchnia lokali usługowych wahać się będzie między 30 a 70 m kwadratowymi.

To dobra wiadomość dla tych, którzy poszukują w nadsańskim mieście swojego miejsca do życia. Przemyśl cały czas cierpi na brak mieszkań.

Z danych Powiatowego Nadzoru Budowlanego dla Miasta Przemyśla za lata 2017 – 2021 wynika, że w mieście nie ma nawet 50 procent z zaplanowanych do 2030 r. lokali mieszkalnych.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    piotrek.rudi_772 2022-02-03 18:03:24

    Po co? A co z tymi straszącymi pustymi lokalami w centrum miasta? Co za bzdura i marnotrawstwo przestrzeni. Kolejne domki z papieru. Pfffff

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości