Reklama

W okolicy przemyskiego basenu i mostu Siwca jest co sprzątać

26/01/2021 08:42

– W okolicy przemyskiego basenu i mostu Siwca można spotkać między innymi takie oto obrazki. Widać to miejsce sprzyja relaksowi przy butelce piwa bądź czegoś mocniejszego.

Nie brakuje tam śmieci, niedopałków, butelek, ale i pokruszonego szkła. Zdarza się mi się tamtędy przechodzić, kierując się w stronę ścieżki rowerowej i niestety praktycznie za każdym razem mamy tam podobne klimaty. Szkoda, że nie potrafimy zadbać o swoje najbliższe otoczenie, bo przecież mieszkamy w tym mieście i lepiej by się nam żyło w czystej i zadbanej przestrzeni. Szkoda też, że służby, w których zakresie jest dbanie o czystość miasta, nieczęsto tam zaglądają. A jest co zbierać – podsumowuje mieszkaniec Przemyśla.


mieszkaniec Przemyśla
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    xxx - niezalogowany 2021-01-26 09:40:09

    Straż miejska też powinna tam zaglądać !

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Anka - niezalogowany 2021-01-26 12:34:57

    I chyba tez jest winny Pis.Powinni z Pisu posprzatac.Jak Pan mysli Panie Prezydencie?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Zdegustowany przemyski obserws - niezalogowany 2021-01-26 13:52:51

    A pod mostem  Siwca jeden wielki śmietnik głównie butelkowo - flaszkowo - puszkowy i od  jesieni ub roku nikt tego nie posprzątał, nawet nie było takiego zamiaru. No cóż taki jest królewski i wolny Przemyśl, obecnie wolny również od ekip sprzątających dawniej ulice i chodniki co jest obecnie znakiem rozpoznawczym tej mieściny, oprócz odrapanych z tynków dziesiątków domów i kamienic, dymiących czarnym dymem jak z dawnych parowozów kominów, brud, niewyobrażalny syf  , śmietnisk, głównie puste butelki w samym centrum zadupia,  co widać było w ubiegły piątek, sobotę np na Rokitniańskiej co utrwaliłem na zdjęciach. Ale sprawę  załatwił litościwy śnieg który przyszedł zpomocą i zakrył to  przemyskie dziadostwo.  No cóż można i tak, oszczędności na czystości i estetyce co w Przemyślu od lat szwankuje, i  na wiosnę jak zawsze radosny głos mera że zaoszczędziliśmy kilka tysięcy bo..., wstyd  panie Bakun. I ten obrazek nie jest niczym  odosobnionym, taki jest Przemyśl, bo jacy wyborcy , taki gospodarz, jaki pan, taki kram. Nic nowego jak widać

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama