Reklama

W pantoflach i koszuli wyszła z DPS w Przemyślu. Znaleźli ją policjanci

28/02/2018 20:30

37-letnia kobieta oddaliła się z domu pomocy społecznej w Przemyślu. Została odnaleziona w przydrożnym rowie przy drodze w kierunku Ujkowic.

W poniedziałek przed północą policjanci z Przemyśla otrzymali zgłoszenie o oddaleniu się z domu pomocy społecznej jednej z podopiecznych. – Ustalono, że 37-latka ubrana w samą koszulę i pantofle, wyszła z placówki, nie informując o tym nikogo. Po uzyskaniu tej informacji policjanci udali się w kierunku miejscowości Ujkowice, gdzie w przydrożnym rowie zauważyli kobietę leżącą na śniegu i trzęsącą się z zimna – informuje sierż. szt. Marta Fac z KMP W Przemyslu.

Z wychłodzoną kobietą nie można było z nią nawiązać kontaktu. Policjanci przenieśli ją do radiowozu i wezwali karetkę pogotowia, która przewiozła ją do szpitala.

Reklama

 

Pamiętajmy - nie bądźmy obojętni wobec tych, którzy zwłaszcza teraz mogą potrzebować naszej pomocy. Wystarczy tylko jeden telefon pod numer 112 lub 997 lub 987, by uchronić kogoś od wychłodzenia i uratować czyjeś życie.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    OOOOKO - niezalogowany 2018-03-01 11:19:11

    TO TAM NIE MAJA NA BRAMIE STROZA ??  

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    piotrek1972_1972_222 2018-03-01 12:06:47

    Stróż pewnie był zawalony w cztery d...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    lila - niezalogowany 2018-03-01 12:40:11

    pani opiekunka romansuje ze swoim z mężem portierem,a pacjentki się oddalają

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama