Reklama

W parku coś dla miłośników książek i filmów

13/07/2015 19:22

Letnie czytanie w zielonym sercu miasta? Czemu nie? Do spędzenia czasu z książką w parku zachęca Muzeum w Przeworsku Zespół Pałacowo Parkowy oraz Miejska Biblioteka Publiczna. W przyszły weekend miłośnicy kina obejrzą również pierwszy film na świeżym powietrzu.

Organizatorzy wakacyjnego czytania zachęcają do odpoczynku w parku z książką w ręku. Chętni mogą przynosić koce czy leżaki, aby w indywidualny i wygodny sposób móc się zaczytać. Dodatkowo, 19 lipca o g. 15:00 odbędzie się I letnie czytanie dla dzieci. W tym dniu najmłodsi będą mogli uczestniczyć w warsztatach plastycznych, podczas których wykonają zakładki. Będzie również możliwość wypożyczania książek oraz audiobooków. W programie przewidziane jest też wspólne czytanie ulubionej bajki. Patronat nad akcją sprawuje Fundacja Książąt Lubomirskich.

W piątek, 17 lipca wystartuje kino letnie. Internauci wybrali film, który chcieliby obejrzeć. O g. 21:00 zostanie wyświetlony Blue Ruin. Natomiast w sobotę wyemitowane będą etiudy filmowe studentów Szkoły Filmowej w Łodzi.

Reklama


bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości