Pracownicy firmy Skanska, która wybudowała kładkę pieszo-rowerową na Sanie w Przemyślu, prowadzą ostatnie prace porządkowe. Jej długo oczekiwane przez mieszkańców oddanie użytku odbędzie się w piątek, 30 bm. około godziny 9.
Konstrukcję kładki tworzy stalowy pylon o wysokości 38 m wraz z dwoma dźwigarami z drewna klejonego o wysokości 155 cm i długości 138 m, stężonymi stalowym rusztem. Dźwigary są jednocześnie balustradami. Kładka została podwieszona za pomocą 24 stalowych lin o średnicy 32 oraz 40 mm. Jej pokład oraz wewnętrzne obicie wykonano z drewna kompozytowego odpornego na działanie warunków atmosferycznych.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.a w szkole podstawowej nr 14 dyrektorka dalej prosi rodziców o skladki na ogrzewanie zimowe bo prezydent miasta nie ma pieniedzy na szkole zeby ogrzewanie bylo w zimie. fajnie gratulacje szkoda ze na kladke 5 milionow bylo. pytanie poco komu kladka 100 metrow od mostu. zenujace wladze mamy w tym zniszczonym miescie!!! pozdro
Tys widzial 100m... chyba w grze komputerowej.Zawsze to dzieci z kmieci i okolic beda mialy blizej np. na lodowisko w zimie.
Oby tylko nie było idiotów z markerami piszącymi po tych drewnianych pięknych konstrukcjach
Inwestycja została zrealizowana, w ramach projektu "Trasy rowerowe w Polsce Wschodniej". Budowa samej kładki to 1,85 mln . Z miejskiej kasy wydano 92 tys. zł na wkład własny!oczywiscie by zaraz nie pojawili sie kolejni mankamenci 5 mln kosztowalo dalej w ramach tego projektu calos trasy na terenia miasta nie budowanej przez miasto Przemyśl
Maxx, nie pisz, Przemyślaki i tak nie zrozumieją. Oni wiedzą swoje.
oby się nie spaliła, jak sobie bezdomni ognisko rozpalą w zimie....
Ładna ta kładka, tylko dzieciaki i tak nic przez te poręcze nie zobaczą:( Kiepsko pomyślane...
No to emeryci na ryneczek będzie bliżej haha
A teraz kłódeczki dla zakochanych :):) czas wieszać
zniszczony to ty jesteś, trochę więcej uśmiechu do życia i asertywności tobie życzę a na pewno będzie lepiej...
na ryneczek to będą mieli tyle samo, tylko innym mostem .
Takie korytko dla władzy, lub przemyska arka na wypadek wu
W piątek oddali a w sobotę jakiś pół debil zniszczył jedną ze ścian ławeczek koło kładki malując farbą. Ludzie skąd biorą się takie pół mózgi??? Jak w tym kraju ma być dobrze???? Jak jest taki kozak niech tatowi ścianę w domu pomaluje, ale nie bo w domu jest grzecznym lizusem.
a w szkole podstawowej nr 14 dyrektorka dalej prosi rodziców o skladki na ogrzewanie zimowe bo prezydent miasta nie ma pieniedzy na szkole zeby ogrzewanie bylo w zimie. fajnie gratulacje szkoda ze na kladke 5 milionow bylo. pytanie poco komu kladka 100 metrow od mostu. zenujace wladze mamy w tym zniszczonym miescie!!! pozdro
Tys widzial 100m... chyba w grze komputerowej.Zawsze to dzieci z kmieci i okolic beda mialy blizej np. na lodowisko w zimie.
Oby tylko nie było idiotów z markerami piszącymi po tych drewnianych pięknych konstrukcjach