Reklama

W Przemyślu tradycyjnej miejskiej wigilii nie będzie. Ale będzie wsparcie

Trudna sytuacja epidemiczna w kraju i na świecie położyła się cieniem i na dorocznej wigilii, który odbywała się na Rynku i w hali.

W tym trudnym roku zamiast tradycyjnego spotkania Caritas Archidiecezji Przemyskiej – przy wsparciu prezydenta Przemyśla, a także Rycerskiego i Szpitalnego Zakonu św. Łazarza z Jerozolimy – zaproponował inne rozwiązanie.

Aby nie zostawić osób samotnych, potrzebujących, głodnych, bezdomnych samym sobie, pomyślano o podarunkach "na wynos". Jutro, 23 grudnia, o godzinie 12.30 w siedzibie Caritasu przy ulicy Kapitulnej 1 wydawane będą żywność oraz prezenty świąteczne.

 
– A Was, drodzy przemyślanie, prosimy – jeśli znacie kogoś, kto potrzebuje pomocy, poinformujcie go o akcji. Wspólnie zadbajmy o to, by nikt w nadchodzące święta nie był głodny… – apeluje rzeczniczka magistratu Agata Czereba.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Info - niezalogowany 2020-12-22 16:26:37

    W Wigilię (24 grudnia) Urząd Miejski w Przemyślu będzie nieczynny http://infomonitor.net/

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kazik - niezalogowany 2020-12-22 20:21:28

    Ważne że odbędą się tłumnie pasterki i mandatów nie będzie 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Goya - niezalogowany 2020-12-25 00:01:22

    Warto pomagać ????

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama