Jeszcze w tym roku w ramach projektu „Ekologiczny Przemyśl” 22 budynki zostaną przyłączone do sieci ciepłowniczej MPEC-u. Na niektórych ulicach prace się już skończyły, na innych wciąż trwają.
– Tymi pracami wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców naszego miasta, oczekujących bezpiecznego, niezawodnego i efektywnego źródła ciepła, jakim jest ciepło systemowe. Myślę, że dobrze wpisujemy się także w politykę proekologiczną, mającą na celu poprawę powietrza w naszym mieście. Choćby poprzez likwidację popularnych kopciuchów i tym samym redukcję niskiej emisji – stwierdził kierownik Działu Rozwoju i Inwestycji MPEC sp. z o.o. w Przemyślu Sławomir Płoszaj[paywall].
W ramach projektu „Ekologiczny Przemyśl”, realizowanego przez miasto Przemyśl, w którym MPEC bierze udział jako partner, partycypując w kosztach budowy przyłączy, na ukończeniu są lub też doczekały się finału prace przy budowie przyłączy, węzłów oraz instalacji odbiorczych dla budynków przy ulicach:
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze