Jak zapewnił członek zarządu województwa podkarpackiego Lucjan Kuźniar, który gościł w sali obrad Urzędu Miasta i Gminy Narol, w 2017 r. rozpocznie się budowa obwodnicy Narola.
Było to typowe spotkanie konsultacyjne, w którym z L. Kuźniarem uczestniczyli przedstawiciele samorządu, reprezentanci lokalnego biznesu oraz mieszkańcy. Tematem przewodnim były plany rewitalizacji gminy Narol w nowej (2014 – 2020) perspektywie dofinansowania unijnego. Burmistrz miasta i gminy Narol Stanisław Woś przedstawił zamierzenia i kierunki działań gminy na najbliższe lata, ujęte w kompleksowym planie rewitalizacji. Przedstawił także wszystkie działania władz gminy, związane ze składaniem wniosków o dofinansowanie[paywall].
Lucjan Kuźniar z kolei przedstawił plany inwestycyjne województwa dotyczące powiatu lubaczowskiego, w tym dwie bardzo istotne dla tego terenu: generalna przebudowa drogi wojewódzkiej 865 Jarosław – Bełżec, która przeprowadzona zostanie w latach 2017 – 2018, oraz plan budowy obwodnicy Narola, której realizację władze województwa podkarpackiego planują rozpocząć w 2017 r. W czasie spotkania przedstawione zostały także możliwości ubiegania się o dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego oraz Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Koniecznie, a potem obowiazkowo obwodnica rzeczpola i sidupiczki
Koniecznie, a potem obowiazkowo obwodnica rzeczpola i sidupiczki
...a sidupiczki zwłaszcza !