Reklama

W przyszłym roku rozpocznie się budowa obwodnicy Narola

Jak zapewnił członek zarządu województwa podkarpackiego Lucjan Kuźniar, który gościł w sali obrad Urzędu Miasta i Gminy Narol, w 2017 r. rozpocznie się budowa obwodnicy Narola.

Było to typowe spotkanie konsultacyjne, w którym z L. Kuźniarem uczestniczyli przedstawiciele samorządu, reprezentanci lokalnego biznesu oraz mieszkańcy. Tematem przewodnim były plany rewitalizacji gminy Narol w nowej (2014 – 2020) perspektywie dofinansowania unijnego. Burmistrz miasta i gminy Narol Stanisław Woś przedstawił zamierzenia i kierunki działań gminy na najbliższe lata, ujęte w kompleksowym planie rewitalizacji. Przedstawił także wszystkie działania władz gminy, związane ze składaniem wniosków o dofinansowanie[paywall].
Lucjan Kuźniar z kolei przedstawił plany inwestycyjne województwa dotyczące powiatu lubaczowskiego, w tym dwie bardzo istotne dla tego terenu: generalna przebudowa drogi wojewódzkiej 865 Jarosław – Bełżec, która przeprowadzona zostanie w latach 2017 – 2018, oraz plan budowy obwodnicy Narola, której realizację władze województwa podkarpackiego planują rozpocząć w 2017 r. W czasie spotkania przedstawione zostały także możliwości ubiegania się o dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego oraz Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    On - niezalogowany 2016-02-27 17:31:47

    Koniecznie, a potem obowiazkowo obwodnica rzeczpola i sidupiczki

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    on lajn - niezalogowany 2017-11-03 14:50:42

    ...a sidupiczki zwłaszcza !

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama