Poszukiwania młodej kobiety, która w środę wskoczyła do rzeki i nie wypłynęła zostały zakończone. Ciało 20-latki , mieszkanki powiatu jarosławskiego zostało znalezione 400 metrów od miejsca, gdzie widziano ją po raz ostatni.
Finał trwającej od środowego poranka akcji poszukiwawczej jest niestety tragiczny. Dziś około godziny 10 strażacy wyłowili z Sanu ciało poszukiwanej 20-latki. Znaleziono ją 400 metrów od miejsca, gdzie wskoczyła do wody. W akcji brali udział strażacy z Jarosławia i Przemyśla, policjanci z komendy powiatowej w Jarosławiu i wojewódzkiej w Rzeszowie. Po zakończeniu poszukiwań podjęto dalsze działania wyjaśniające: grupa dochodzeniowo-śledcza, pod nadzorem prokuratora, przeprowadziła oględziny miejsca zdarzenia, a ciało kobiety zostało zabezpieczone do dalszych badań.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Biedna dziewczyna :(::
biedni rodzice