Reklama

W sobotę, pierwszego dnia świąt otwarcie stoku narciarskiego!

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przemyślu ma dobrą wiadomość dla fanów białego szaleństwa: stok narciarski będzie czynny od 25 grudnia, godz. 10.

Czynna kolej: 
dolna KL I, górna KL II

Czynnę będą też: parkingi na dolnej i górnej stacji, wypożyczalnia na stacji górnej i dolnej w godzinach pracy stoku Ośla Łączka i szkoła nauki jazdy.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama