Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przemyślu ma dobrą wiadomość dla fanów białego szaleństwa: stok narciarski będzie czynny od 25 grudnia, godz. 10.
Czynna kolej:Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze