Nieustające w działaniach horynieckie Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi „Ratownik” zapowiedziało na ten rok 6 akcji krwiodawczych i tego planu się trzyma. Już w tę sobotę, 5 kwietnia, organizowana jest kolejna!
Akcji jak zwykle przyświecać będzie motto przewodnie „Oddaj krew – to nie boli!”. Ochotnicy mogą się zgłaszać tradycyjnie do Świetlicy Wiejskiej przy ul. Lipowej 13 w Horyńcu-Zdroju w godzinach od 9 do 13. Mile widziany każdy chętny. Będzie to już druga w tym roku zbiórka krwi w Horyńcu-Zdroju (poprzednia miała miejsce 9 lutego). Organizatorów – Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi „Ratownik” – wspierać będzie jak zwykle ekipa terenowa lubelskiego Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Tomaszowa Lubelskiego z oddziału w Zamościu oraz gmina Horyniec-Zdrój.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze