Reklama

W sobotę poleje się krew. W szczytnym celu!

Nieustające w działaniach horynieckie Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi „Ratownik” zapowiedziało na ten rok 6 akcji krwiodawczych i tego planu się trzyma. Już w tę sobotę, 5 kwietnia, organizowana jest kolejna!

Akcji jak zwykle przyświecać będzie motto przewodnie „Oddaj krew – to nie boli!”. Ochotnicy mogą się zgłaszać tradycyjnie do Świetlicy Wiejskiej przy ul. Lipowej 13 w Horyńcu-Zdroju w godzinach od 9 do 13. Mile widziany każdy chętny. Będzie to już druga w tym roku zbiórka krwi w Horyńcu-Zdroju (poprzednia miała miejsce 9 lutego). Organizatorów – Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi „Ratownik” – wspierać będzie jak zwykle ekipa terenowa lubelskiego Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Tomaszowa Lubelskiego z oddziału w Zamościu oraz gmina Horyniec-Zdrój.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 04/04/2025 18:00
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama