Reklama

W środku nocy spacerował z telewizorem

Sporych gabarytów telewizor LCD niósł w środku nocy mężczyzna idący ulicą Ratuszową w Przemyślu. W ten sposób zwrócił na siebie uwagę patrolu policji. Jak się okazało, miał na sumieniu kilka przewinień, w wyniku których trafił do aresztu.

39-latek przykuł uwagę mundurowych w nocy z poniedziałku na wtorek (2 na 3 bm.). Była akurat g. 23.15, kiedy zauważyli oni nerwowo rozglądającego się człowieka maszerującego z telewizorem. Zatrzymany przez nocny patrol nie umiał wyjaśnić, skąd ma sprzęt RTV bez kabla zasilającego. 39-latek co rusz inaczej się tłumaczył. Padło m.in. wyjaśnienie, że telewizor znalazł na śmietnisku. Policjanci przeszukali zatrzymanego, ujawniając przy nim amfetaminę. To wywołało u niego agresję. Ostatecznie, mimo oporu mężczyzny, udało się go umieścić w policyjnym areszcie. W wyniku przeszukania miejsca jego zamieszkania ujawniono też marihuanę. 39-latek, po przedstawieniu mu zarzutu posiadania środków odurzających, został zwolniony do domu. Wyjaśniła się również kwestia źródła pochodzenia telewizora, który miał przy sobie tamtej nocy. Okazało się, że mężczyzna dostał go w prezencie od znajomego.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    wiktor07 - niezalogowany 2018-04-05 12:29:02

    problem ? zapraszam na ul. dworskiego w przemyślu uwieżcie mi to towarzystwo nie patrzyło na blogi

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    MK - niezalogowany 2018-04-05 17:40:53

    "Wyjaśniła się również kwestia źródła pochodzenia telewizora, który miał przy sobie tamtej nocy. Okazało się, że mężczyzna dostał go w prezencie od znajomego."  REDAKCJO "ŻP" ,  O CO W TYM ARTYKULIKU  TAK NAPRAWDĘ CHODZI ? PRZECIEŻ SAMI NAPISALIŚCIE ,ŻE DOSTAŁ TEN NIESZCZĘSNY TELEWIZOR OD ZNAJOMEGO , CZYLI NIE UKRADŁ . NIE POPEŁNIŁ PRZESTĘPSTWA . TO O CZYM  WY W SUMIE PISZECIE . PRZECIEŻ JEŚLI SIĘ KTOŚ UPRZE TO MOŻE KAŻDY CHWYCIĆ POD PACHĘ TELEWIZOR    LAPTOPA  CZY COKOLWIEK I ŁAZIC   DO OBESRANEJ ŚMIERCI    PO ULICACH . WOLNO MU . O CZYM WU PISZECIE  . 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Sara - niezalogowany 2018-04-06 08:48:12

    A ja chodzę po nocy z facetem na barana.. wolno mi ??

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości