Do 30 grudnia tego roku gmina Tryńcza wraz z Zakładem Gospodarki Komunalnej w Tryńczy zadba o zwiększenie zapasów wody. Jak? Rozbudują istniejącą stację jej uzdatniania.
Jak podaje tryniecki urząd:
„zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: budowę zbiornika na wodę uzdatnioną, rurociągów technologicznych wodociągowych od budynku SUW do projektowanego zbiornika na wodę uzdatnioną, rurociągów technologicznych kanalizacyjnych od projektowanego zbiornika na wodę uzdatnioną do istniejącej instalacji kanalizacji zewnętrznej oraz rurociągów kanalizacji kablowej ze studzienkami, z budynku SUW do projektowanego zbiornika wody."
Całość inwestycji ma wynieść 479 tys. zł. Zakład Gospodarki Komunalnej w Tryńczy sp. z o.o. spełniał wymagane warunki udziału, a oferta wykonawcy uzyskała największą liczbę punktów na podstawie kryteriów oceny określonych warunków.

fot.ZGK Tryńcza
Stacja uzdatniania wody.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze