Jarosławscy strażacy uczcili swoje święto uroczystym apelem, w którym wzięli udział przedstawiciele lokalnych władz. Dzień Strażaka obchodzony w Powiatowej Komendzie Państwowej Straży Pożarnej 12 maja był okazją do wręczenia odznaczeń resortowych oraz awansów.
O roli strażaków mówił Piotr Biały, komendant KP PSP w Jarosławiu. Przypomniał, że w ubiegłym roku strażacy interweniowali 900 razy. W tym już prawie 400, a ich głównym zadaniem jest zapewnienie szeroko rozumianego bezpieczeństwa oraz ratowanie życia i zdrowia, a także mienia i likwidacja zagrożeń dla środowiska.

Strażackie święto było okazją do wyróżnień.

Święto strażackie to okazja do spotkania się z przedstawicielami lokalnych władz i uznania ich zasług.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.i tego z kropidełkiem nie widaćjest w odstawce
brawo Panowie
i tego z kropidełkiem nie widaćjest w odstawce