Reklama

W ubiegłym roku intereweniowali 900 razy. Dzień strażaka

18/05/2015 08:20

Jarosławscy strażacy uczcili swoje święto uroczystym apelem, w którym wzięli udział przedstawiciele lokalnych władz. Dzień Strażaka obchodzony w Powiatowej Komendzie Państwowej Straży Pożarnej 12 maja był okazją do wręczenia odznaczeń resortowych oraz awansów.

O roli strażaków mówił Piotr Biały, komendant KP PSP w Jarosławiu. Przypomniał, że w ubiegłym roku strażacy interweniowali 900 razy. W tym już prawie 400, a ich głównym zadaniem jest zapewnienie szeroko rozumianego bezpieczeństwa oraz ratowanie życia i zdrowia, a także mienia i likwidacja zagrożeń dla środowiska.


Strażackie święto było okazją do wyróżnień.


Święto strażackie to okazja do spotkania się z przedstawicielami lokalnych władz i uznania ich zasług.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    janek - niezalogowany 2015-05-18 13:47:16

    brawo Panowie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    górka - niezalogowany 2015-05-20 06:18:17

    i tego z kropidełkiem nie widaćjest w odstawce

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości