Joanna Matera wraz z mężem prowadzą hotel, restauracje, salę zabaw i weselną o wspólnej nazwie Dwór Wapowce. Planują wzbogacić ofertę o aquapark i spa. Liczą na Wasze sugestie, by były to miejsca jak najbardziej nowatorskie i przyjazne.
– Wstępnie planujemy, żeby aquapark miał dwie niecki. Jedną dla dorosłych z atrakcjami dla nich (głównie masażery i przeciwprąd), a drugą dla dzieci. W naszym aquaparku znajdzie się także salka, w której można zorganizować urodziny dla dzieci lub inne dziecięce przyjęcia. Aquapark ma otwieraną ścianę, co umożliwia korzystanie z ogrodu latem i opalanie się na zewnątrz. W spa planujemy zrobić około 6 gabinetów, w których będą także oferowane zabiegi dla mam z córkami czy całych rodzin (zabiegi od 6 lat). W strefie spa powstanie też strefa wypoczynku i sauny dostępne dla korzystających z aquaparku – opowiada J. Matera.
Państwo Matera kierują prośbę do naszych Czytelników. Jeśli macie uwagi czy sugestie co do Waszych oczekwiań lub propozycje atrakcyjnych dla Was i Waszych dzieci rozwiązań, które możnaby wprowadzić w aquaparku, wypełnijcie bardzo krótką ankietę. Aby ją otrzymać, wystarczy wysłać maila z prośbą o jej przesłanie na adres: dworwapowce@poczta.fm.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ciekawe skąd w Wapowcach tyle wody się znajdzie...
Super pomysł moi znajomi też są za więc liczymy ze powstanie
brawo oby jak najszybciej i nie dla bogaczy
Pomysl mie sie podoba wreszcie bedzie dzie sie wycompac co nie "")))
Nie mam nic przeciwko,aby w Wapowcach powstal taki kompleks jak w Ustrzykach Dolnych.Zamiast jechac tam wielu mieszkancow zaoszczedziloby czas a pieniazki zostalyby w Wapowcach.
Bezie a jak!!! już San grodzą!!!!!!!!!
Bardzo dobry pomysł.....często jeżdżę z dziećmi do sali zabaw w Wapowcach i uważam że było by fajnie jeśli dzieciaki mogłyby sie wypluskać w wodzie. Przynajmniej coś podobnego jak w Ustrzykach Dolnych. Gdyby jeszcze było kryte i całoroczne to by dopiero była bomba :)... Powodzenia Ps: te prysznice na Sanockiej wymyślone przez Chomę... to jakaś totalna porażka!!!
Bardzo dobry pomysł.Wystarczy w wakacje pojechać do Ustrzyk na basen i popatrzeć na nr rejestracyjne ile ludzi z Przemyśla tam jeździ.Ważne aby było coś dla dzieci lat 5,10,15 i rodziców.Plus oczywiście dobra gastronomia bo dzieci już po godz.zabaw robią się głodne.To miejsce w Wapowcach ma duży potencjał tylko trzeba rozsądnie wykorzystać.
A wiecie jedy maja zaczac ta budowe?
W Przemyślu dla dzieci lat 10-15 urodzin nie ma gdzie zrobić bo ta w Wapowcach sala jest dla dzieci 4-9 lat, starsze już się nudzą i nie chcą tam. Z niecierpliwością czekamy.
super pomysł, a zwłaszcza spa, prosze pomyslec na termami , saunami, parowe i suche, coś wspaniałego, bo na razie jeździmy aż po Czeladź albo Kraków, a to bardzo fajna sprawa! termy przemyskie, a saun-mistrzów się znajdzie i to bez problemów!
Wizualizacja superKiedy rozpoczęcie budowy??
Ciekawe skąd w Wapowcach tyle wody się znajdzie...
za daleko od przemysla
Super pomysł jestem za:)