Było coś dla ciała i dla ducha, nie zabrakło również atrakcji dla oka oraz ucha - wszystko to przebiegło w zdrowym i radosnym tonie. Angielska aura nie sprzyjała plenerowej imprezie, jednak chętnych do świętowania „Niedzieli dla zdrowia” połączonej z „Jesiennym pieczeniem ziemniaka” nie brakowało.
Otwarcia VIII edycji imprezy dokonali organizatorzy: starosta przeworski Zbigniew Kiszka, dyrektor SP ZOZ Józef Więcław i kierownik powiatowego biura ARMiR w Przeworsku Tomasz Bury. Jak podkreślił starosta, połączenie tych dwóch imprez to nie przypadek. – Jak się okazuje, ziemniak jest jednym z najzdrowszych warzyw, bardzo małokaloryczny i posiadający dużo witamin. To nieprawda, że po ziemniaku rośnie brzuch – mówił żartobliwie gospodarz. Starosta na ręce pielęgniarek i położnych z przeworskiego szpitala przekazał czek w wysokości 3000 zł, bowiem w dużej mierze[paywall] to one przeprowadzały bezpłatne porady i badania.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze