Reklama

Wagary w redakcji Życia

Na wagary... do siedziby redakcji Życia Podkarpackiego wybrali się 21 marca, pierwszego dnia kalendarzowej wiosny, uczniowie klasy IVc ze Szkoły Podstawowej nr 15.

Wagarowicze z „piętnastki” postanowili spędzić ten radosny dzień pożytecznie. Zamiast spaceru po parku czy ucieczki ze szkoły (choć dzisiaj chyba niezwykle rzadko już zdarza się uczniom celebrować w ten sposób pierwszy dzień wiosny) wybrali wizytę w redakcyjnych pomieszczeniach.

Miłych gości wraz z wychowawczynią Aleksandrą Białoń podjęliśmy chętnie, na początek serwując trochę wiedzy teoretycznej z zakresu dziennikarskiego fachu. Potem był czas na obejrzenie pokoju redaktora naczelnego i wszystkich sportowych trofeów, jakie drużyna Życia Podkarpackiego wywalczyła w turniejach.

Na koniec zajęcia praktyczne w dziale technicznym, gdzie nasz redakcyjny grafik odpowiadał na liczne pytania i makietował jedynkę gazety, wspierany przez czwartoklasistów z SP 15. Życzymy uczniom powodzenia w szkolnych poczynaniach dziennikarskich.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości