Reklama

Walczyli o Puchar Wójta Gminy Lubaczów

23/02/2016 14:33

Cztery drużyny przystąpiły do Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Lubaczów. Miejscem rozgrywek była hala sportowa przy Zespole Szkół w Baszni Dolnej.

W rywalizacji udział wzięli: Gmina Lubaczów, Sanitex, Procadia Lubaczów, AS Młodów. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym. Najlepszym atakującym turnieju okazał się Jarosław Gancarz, a najlepszym rozgrywającym – Rafał Wojtyszyn. Wszystkie drużyny otrzymały z rąk wójta gminy Lubaczów Wiesława Kapla puchary i pamiątkowe dyplomy, a wyróżnieni zawodnicy statuetki, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Wyniki:
Sanitex - Młodów 2:1; Gmina Lubaczów - Procadia 2:1; Sanitex - Gmina Lubaczów 1:2; Młodów - Procadia 1:2; Gmina Lubaczów - Młodów 2:0; Sanitex - Procadia 0:2.
Klasyfikacja końcowa:
1. Gmina Lubaczów; 2. AS Procadia; 3. Sanitex; 4. AS Młodów.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama