Cztery drużyny przystąpiły do Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Lubaczów. Miejscem rozgrywek była hala sportowa przy Zespole Szkół w Baszni Dolnej.
W rywalizacji udział wzięli: Gmina Lubaczów, Sanitex, Procadia Lubaczów, AS Młodów. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym. Najlepszym atakującym turnieju okazał się Jarosław Gancarz, a najlepszym rozgrywającym – Rafał Wojtyszyn. Wszystkie drużyny otrzymały z rąk wójta gminy Lubaczów Wiesława Kapla puchary i pamiątkowe dyplomy, a wyróżnieni zawodnicy statuetki, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze