Reklama

Walentynki na lodzie [GALERIA]

17/02/2017 09:30

12 lutego na lodowisku w Cieszanowie odbyła się impreza nie tylko dla zakochanych pod hasłem „Walentynki na lodzie”. Jest to pierwsza tego typu inicjatywa w tym miejscu. Wszyscy chętni mogli nie tylko pojeździć na łyżwach, ale także skorzystać z ciepłego poczęstunku i – co chyba najważniejsze – zakochać się... nie tylko w łyżwiarstwie.

Impreza rozpoczęła się  o godz. 15 i potrwała do wieczora. W wydarzeniu wzięli udział mieszkańcy w różnym wieku z Cieszanowa i okolic. Przewidziane były dla nich rozmaite konkursy i zabawy, a także kawa, gorąca czekolada, zupa gulaszowa oraz grillowane przysmaki. Oryginalny pomysł na spędzenie walentynkowego wieczoru spodobał się uczestnikom i choć tłumów nie było, atmosfera była gorąca, jak na walentynki przystało.


kjz
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama