12 lutego na lodowisku w Cieszanowie odbyła się impreza nie tylko dla zakochanych pod hasłem „Walentynki na lodzie”. Jest to pierwsza tego typu inicjatywa w tym miejscu. Wszyscy chętni mogli nie tylko pojeździć na łyżwach, ale także skorzystać z ciepłego poczęstunku i – co chyba najważniejsze – zakochać się... nie tylko w łyżwiarstwie.
Impreza rozpoczęła się o godz. 15 i potrwała do wieczora. W wydarzeniu wzięli udział mieszkańcy w różnym wieku z Cieszanowa i okolic. Przewidziane były dla nich rozmaite konkursy i zabawy, a także kawa, gorąca czekolada, zupa gulaszowa oraz grillowane przysmaki. Oryginalny pomysł na spędzenie walentynkowego wieczoru spodobał się uczestnikom i choć tłumów nie było, atmosfera była gorąca, jak na walentynki przystało.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze