Reklama

Wandale wypisali na trybunach i szatni obraźliwe hasła [ZDJĘCIA]

– Skandaliczny akt wandalizmu na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – alarmuje klub MKS Pogoń-Sokół Lubaczów.

Miejski Klub Sportowy poinformował, że w nocy ze środy, 28 października, na czwartek, 29 października, doszło do aktu wandalizmu na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubaczowie, z których klub korzysta.

– Nieznani nam sprawcy wypisali sprayem na trybunach oraz na tymczasowej szatni obraźliwe hasła, komentarze w kierunku osób z zarządu MKS-u. Jeżeli ktoś coś wie na ten temat, proszony jest o informację na e-mail: pogonsokol.lubaczow@gmail.com – apeluje MKS.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Obserwator - niezalogowany 2020-10-31 17:17:20

    To okropne, jakie straszne są te wulgarne słowa. Nie ma takiego oburzenia, jak takich słów używają uczestniczy marszu kobiet. Można pokazać je bez przeszkód, podobnie jak zamieszczać na stronie ogłoszeń ŻP wulgarnych zdjęć i tekstów np.  Zboczonej Marysi ... , która twierdzi, że jest uległą s..ką - https://ogloszenia.zycie.pl/ogloszenie/20282,zboczona-marysia, jak  i innych podobnych ogłoszeń okraszonych pewnymi częściami ciała. Was to nie razi szanowni Państwo, redaktorzy? 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Al - niezalogowany 2020-10-31 17:24:52

    Tadek jest głupi. Ale o co chodzi...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    X - niezalogowany 2020-10-31 17:50:17

    Obrońcy kościoła i bojówkarze Jarka. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama