– Nie tak dawno w sąsiedztwie parku jedno z drzew zawaliło się na kamienicę przy Parkowej, uszkadzając przy okazji samochody.
– Często chodzę do miejskiego parku i moim zdaniem po takiej sytuacji warto byłoby także zrobić przegląd całego parkowego drzewostanu, bo z moich obserwacji wynika, że nie brakuje tam już ułamanych gałęzi, a niektóre drzewa wyglądają tak, jakby zaraz miały runąć albo ich część się oderwać. Może takie przeglądy należałoby robić systematycznie, by uniknąć przykrych sytuacji – komentuje mieszkanka.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze