Reklama

Ważne święta wymagają zaakcentowania

14/10/2015 07:33

– Niedawno odbyły się miejskie obchody związane z pamiętną datą 1 i 17 września. Wziąłem w nich udział i pragnę się podzielić pewnym spostrzeżeniem. Wielkie było moje zdziwienie, gdy wsłuchiwałem się w oprawę muzyczną uroczystości. Wcześniej przy tego typu świętach zapewniała ją orkiestra wojskowa. Teraz to zaledwie kilkanaście osób w cywilu, więc i efekt niewspółmierny. Dlaczego tak zdecydowano, nie wiem i nie mnie oceniać te decyzje, ale wydaje mi się, że takie święta zasługują na odpowiednie zaakcentowanie.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2015-10-15 16:52:47

    Bardzo prosta odpowiedż ,  obecna  "władza "  chce  zachować tzw, "poprawność  polityczną " , stąd taka  ,a nie inna postawa .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2015-10-15 17:02:21

    Obecna tzw. "władza"  chce zachować  modną obecnie "poprawność polityczną" , cokolwiek by to nie oznaczało.  Stąd tak   , a nie inna postawa . Dla wielu    z nich Polskość, to jak mawiali Posiarze, to wstydliwość . To co można wymagać?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama