– Niedawno odbyły się miejskie obchody związane z pamiętną datą 1 i 17 września. Wziąłem w nich udział i pragnę się podzielić pewnym spostrzeżeniem. Wielkie było moje zdziwienie, gdy wsłuchiwałem się w oprawę muzyczną uroczystości. Wcześniej przy tego typu świętach zapewniała ją orkiestra wojskowa. Teraz to zaledwie kilkanaście osób w cywilu, więc i efekt niewspółmierny. Dlaczego tak zdecydowano, nie wiem i nie mnie oceniać te decyzje, ale wydaje mi się, że takie święta zasługują na odpowiednie zaakcentowanie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Bardzo prosta odpowiedż , obecna "władza " chce zachować tzw, "poprawność polityczną " , stąd taka ,a nie inna postawa .
Obecna tzw. "władza" chce zachować modną obecnie "poprawność polityczną" , cokolwiek by to nie oznaczało. Stąd tak , a nie inna postawa . Dla wielu z nich Polskość, to jak mawiali Posiarze, to wstydliwość . To co można wymagać?
Bardzo prosta odpowiedż , obecna "władza " chce zachować tzw, "poprawność polityczną " , stąd taka ,a nie inna postawa .
Obecna tzw. "władza" chce zachować modną obecnie "poprawność polityczną" , cokolwiek by to nie oznaczało. Stąd tak , a nie inna postawa . Dla wielu z nich Polskość, to jak mawiali Posiarze, to wstydliwość . To co można wymagać?