12 marca nastąpiło długo oczekiwane uroczyste rozpoczęcie rozbudowy łącznika drogi 835 w Przeworsku. Ma on połączyć autostradę z drogą krajową w Gwizdaju, gdzie powstanie rondo.
– Według danych rankingowych województwo podkarpackie jest jednym z najprężniej rozwijających się regionów w skali całego kraju. Dzięki takim inwestycjom gospodarka może się lepiej rozwijać, można również przyciągnąć wielu inwestorów i uczynić takie małe miasteczka terenami bardziej atrakcyjnymi społecznie i gospodarczo. Nie byłoby to możliwe bez zaangażowania marszałka województwa Władysława Ortyla, przedstawicieli rządu i samorządów – dodała posłanka Anna Schmitd-Rodziewicz.
Rozbudowa odcinka drogi w dużej mierze odciąży Przeworsk i okoliczne miejscowości; poprawi bezpieczeństwo i rozładuje korki, które obecnie w godzinach szczytu stanowią utrapienie kierowców. Teraz tylko czekać na obwodnicę Przeworska.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A ta poseł co tak męczy się przy łopacie niech głosuje w sejmie za Podkarpaciem a nie wyciąga kartę do głosowania .wstyd
Ach komuna i dawne przywrócone szopki, miło się patrzy.
A POCO TAM TEN PLEBAN OSTATIO JAK POSWIECAL DROGE TO SKASOWAŁ 60 TYSI
nie tak dawne te szopkihttps://premier.gov.pl/mobile/multimedia/zdjecia/podkarpacie-obwodnica-jaroslawia-w-budowie.html
A ta poseł co tak męczy się przy łopacie niech głosuje w sejmie za Podkarpaciem a nie wyciąga kartę do głosowania .wstyd
Ach komuna i dawne przywrócone szopki, miło się patrzy.
A POCO TAM TEN PLEBAN OSTATIO JAK POSWIECAL DROGE TO SKASOWAŁ 60 TYSI