Reklama

Wciel się w św. Mikołaja i podaruj krew

Horynieckie Stowarzyszenie HDK „Ratownik”, wespół z zamojskim oddziałem Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie oraz gminą Horyniec-Zdrój kolejny raz zapraszają na akcję „Oddaj krew – to nie boli!”.

Tuż przed mikołajkami, 5 grudnia, w Horyńcu-Zdroju planowana jest mająca już długą tradycję mikołajkowa zbiórka krwi. Chętnych do podzielenia się cząstką siebie organizatorzy zapraszają tego dnia do Świetlicy Wiejskiej przy ul. Lipowej 13. W g. od 9 do 13 będzie można tam oddać krew, dzieląc się tym wyjątkowym darem z innymi. Równocześnie w tym samym miejscu prowadzona będzie zbiórka zabawej, pluszaków, gier i książek. – Jeśli zalegają wam w domu, przynieście je na akcję. Zlicytujemy je podczas aukcji, a fundusze przekażemy potrzebującym! – zachęca społecznik Janusz Rawski, lider SHDK „Ratownik”. Więcej szczegółów na temat akcji można uzyskać pod numerem telefonu 690 131 317 lub pisząc na adres e-mail: shdk.ratownik@gmail.com. W imieniu organizatorów zapraszamy.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama