Horynieckie Stowarzyszenie HDK „Ratownik”, wespół z zamojskim oddziałem Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie oraz gminą Horyniec-Zdrój kolejny raz zapraszają na akcję „Oddaj krew – to nie boli!”.
Tuż przed mikołajkami, 5 grudnia, w Horyńcu-Zdroju planowana jest mająca już długą tradycję mikołajkowa zbiórka krwi. Chętnych do podzielenia się cząstką siebie organizatorzy zapraszają tego dnia do Świetlicy Wiejskiej przy ul. Lipowej 13. W g. od 9 do 13 będzie można tam oddać krew, dzieląc się tym wyjątkowym darem z innymi. Równocześnie w tym samym miejscu prowadzona będzie zbiórka zabawej, pluszaków, gier i książek. – Jeśli zalegają wam w domu, przynieście je na akcję. Zlicytujemy je podczas aukcji, a fundusze przekażemy potrzebującym! – zachęca społecznik Janusz Rawski, lider SHDK „Ratownik”. Więcej szczegółów na temat akcji można uzyskać pod numerem telefonu 690 131 317 lub pisząc na adres e-mail: shdk.ratownik@gmail.com. W imieniu organizatorów zapraszamy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze